Ing. Miroslav Paloncy PALFRIG OSTRAVA

739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí, tel.: 558 669 231, 602 523 052, e-mail: palfrig@palfrig.cz, web: www.palfrig.cz


Pronájem mrazírenských prostorů

Mrazírenské sklady se nachází ve Staré Vsi nad Ondřejnicí na hlavní komunikaci mezi ostravským letištěm Mošnov a Ostravou v areálu firmy PALFRIG OSTRAVA a jsou nabízeny jako služba v tomto oboru vč. mechanizace a manipulace s mraženými výrobky.

Popis mrazírenských prostorů

Tyto mrazírenské sklady jsou vestavěny v samostatné budově o rozměrech 24 x 40 m. Ve vestavěném poschodí nad mrazírnami jsou vybudovány kanceláře, sklady a sociální zařízení.

Mrazírenské prostory se skládají z 5 velkokapacitních mrazicích boxů a jednoho chladicího boxu. Mrazicí boxy jsou zhotovené z polyuretanových panelů o síle 150 - 180 mm, oboustranně opláštěných pozinkovaným plechem opatřených potravinářsky nezávadným nátěrem bílé barvy. Technologie pro mražení je použita od firmy RIVACOLD, s náplní ekologického chladiva R404a.

Dveře jsou posuvné o rozměru v/š 2000 x 1600 mm, uzamykatelné. Boxy jsou rozdělené do dvou expedičních místností. Před expedici je vybudována rampa pro 4 stání. Expedice č. 2 je vybavena váhou do 2000 kg. Pro manipulaci se zbožím je k dispozici elektricky, ručně vedený vozík o nosnosti 1600 kg a zdvihu 2400 mm. Pro další manipulaci jsou k dispozici tři paletizační vozíky. Sekční průjezdová vrata s elektrickým pohonem do expedičních prostor mají rozměr v/š 4200 x 3300 mm.

Podlahy v celém objektu jsou zhotovené z litého betonu o síle 200 mm a upravené povrchovou vrstvou tvrzeného potravinářsky nezávadného monile červené barvy.

V případě zájmů bych Vás rád pozval na nezávaznou prohlídku těchto mrazírenských skladů.

Mrazírenské prostory jsou pod neustálým dohledem Krajské veterinární správy pro Moravskoslezský kraj s pravidelnými audity splňující podmínky EU.

Doklad o schválení registrace

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporučujeme: Oficiální web obce Hlína -  www.kamenictvi-ul.cz -  www.ohnostroje-cz.cz -  zahradnické práce -  Autoplachty -  www.autojeraby-dasek.cz -  CMS, e-shop, rezervace,E-shop,FDM, SLA tisk na zakázku